טיול נטיעות

חינוך • כניסות

הורים יקרים ,

טיול ט״ו שבט יוצא לדרך !!

נצא בעז״ה לטיול מחוזי מטורף בט"ו בשבט יום שני (25.1).

הטיול יתקיים בתל שילה , נצא כל הסניף ובעז"ה יהיה לנו טיול מהנה ומגבש😄‎‏ ההרשמה לטיול באתר היא עד יום רביעי (6.1) או במזומן אלי עד מוצ"ש (2.1)

-התשלום לטיול

חניך ₪89

אח שני ₪80

אח שלישי ₪75

מהרו להרשם!!!

למי שאין חברות או צריך לחדש

החברות עולה ₪290 ויש הנחת קיבוץ לכולם ₪100 אז זה ₪190 ב״ה :)

מי שאינו יודע אם הסתיים לילדיו החברות לפנות אלי ואבדוק לכם .

(חברי קיבוץ נרשמים דרך אתר בנ"ע או דרכי במזומן ומעבירים קבלה למרים שתזכה אתכם בתקציב אישי)

מצורף הסבר בסירטון למה בכלל משלמים חברות - http://youtu.be/T59js81NeZg

אנחנו רוצים לראות את כולם יוצאים איתנו לטיול!!

לכל שאלה אפשר לפנות אלי ..

יום טוב 😊 מאירה .

הזדמנות גם להסביר למה משלמים מיסי סניף?

מיסי הסניף השנה הם ע"ס 25 ש"ח לחודש שנגבים דרך הוראת הקבע של החינוך. מיסי הסניף בונים את תקציב הסניף. תקציב הסניף מנוהל ע"י מאירה בהתייעצות יחד עם רכז המחוז של בנ"ע ויחד איתי. התקציב כולל: אחזקת סניף (מים, חשמל תיקונים וכד'), ציוד שוטף וציוד לחודש ארגון, צ'ופרים וחומרים לפעולות הסניף, תקציב למסיבות ואירועים מיוחדים בסניף, השתתפות בסמינריון ההדרכה של המדריכים, ערבי גיבוש לצוות והשתתפות בתשלום הוצאות קומונרית.

תקציב הסניף קטן ביחס לסניפים אחרים כיוון שמדובר בסניף עם מעט חניכים. המועצה והמתנ"ס לא משתתפים כלל בתקצוב סניפים ו/או ציוד לסניפי בנ"ע בגוש.

התקציב לא כולל את מפעלי בנ"ע (טיולים, מסעות, מחנות וכד') שמשולמים בנפרד לבנ"ע ואת תשלום החברות לבנ"ע. בנוסף ישנן הוצאות בפעילויות גדולות שיוצאות מתקציב החינוך הכללי (כגון שימוש באולם לשבת ארגון, השתתפו בהוצאות שוק פורים) ולא מתקציב הסניף.

חברי קיבוץ - הקיבוץ משלם עבור כל הוצאות בנ"ע כולל חברות, מיסי סניף ומפעלים. (לא כולל ארוחות מיוחדות וסווצ'רטים / חולצות וכד')

לשאלות נוספות והבהרות מוזמנים לחזור אלי!

מרים