הדרכה לתיכון!

חינוך • 3/2/2016 כניסות

מצ"ב שוב לטובת מי שלא קיבל במייל.


תיכוניסטים והוריהם היקרים!

שמחים להודיע שבשעה טובה לאחר חיפושים רבים מצאנו הדרכה לתיכון!

בתיכון ידרכו בשנה הקרובה רחלי ומיקי קומר יחד עם לבי ברק. רחלי ומיקי ידריכו ב 60% משרה ולבי ב 30% אחוז משרה.

רחלי ומיקי קומר חזרו השנה לארץ לאחר שנתיים שליחות בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית. רחלי עובדת כמורה לחינוך גופני באולפנת אוריה בגוש עציון.  ומיקי הוא מדריך תכנית 'עתיד בטוח' במועצת אפרת וסטודנט לתואר שני בחינוך יהודי ושניהם ידריכו את התיכון (מיקי בזמינות נמוכה יותר). לרחלי ומיקי שני ילדים קטנים והם יעברו לגור בקיבוץ.

כיוון שאנו נמצאים כבר בעיצומה של השנה, ועיקר העבודה האינטנסיבית בתיכון מתחילה עכשיו חשבנו שנכון יהיה שגם לבי, שכבר מכירה את הנוער ונמצאת בקשר טוב עם רבים מהם, תדריך יחד איתם כדי שארועים ומשימות גדולות של התיכון לא יפלו בשל חוסר היכרות מוקדם של משפ' קומר עם המקום, המשפחות והנוער. לבי תהיה אחראית על פרוייקט הסיום של י"ב (לכל אורך התהליך), ועל חלק מצוותי העבודה בתיכון.

כמובן שבנוסף לכך לבי, רחלי ומיקי יקבלו את הליווי שמקבלים כל הצוותים- מפגשים קבועים ושוטפים עם מרים, מפגש אחת לחודש עם גילאת כהן, מפגש אחת לחודש עם עידית (עזרה בבניית תכניות שנתיות/חודשיות) וליווי בעיקר עפ"י צורך של לימור ספראי רכזת נוער וצעירים של הקבה"ד ושי ששון מנהל מחלקת נוער של המתנ"ס.

במהלך חודש פברואר לבי תעבוד בהתאם למתוכנן כרגיל (30% משרה), מיקי נמצא בחודש זה במילואים ולכן משפ' קומר תעבור לגור בכפ"ע בתחילת מרץ. במהלך פב' רחלי תגיע להיכרות ולמס' מפגשים עם התיכוניסטים. במהלך חודש מרץ נשמח גם בעז"ה לקיים פגישה של ההורים יחד עם המדריכים החדשים כדי לשמוע ולהשמיע!

תשלום ההורים לתיכון השנה הוא 220 ש"ח (לעומת 260 בתשע"ה). בחודש פברואר התשלום יהיה של 110 ש"ח והחל ממרץ 220 ש"ח עפ"י התכנון.


תודה רבה לצוות האיתור – עידית זרביב, מיקי פורת ונעה ברג, שישבו שעות ארוכות כדי להצליח למצוא את ההדרכה המתאימה ביותר לתיכוניסטים.

ועדת חינוך ומרים


(בשונה משנים קודמות אנו מבקשים השנה להירשם דרך הטופס המצורף (כולל חברי קיבוץ) – זה חשוב לנו במיוחד כיוון שרחלי ומיקי לא מכירים כלל.. ובכל מקרה אם יש מישהו שאינו מעוניין להירשם בבקשה להודיע למייל של מרים: Chinuchke@gmail.com )