מכתב לתיכוניסטים והוריהם

חינוך • 8/1/2016 כניסות

מכתב לתיכוניסטים

תיכוניסטים יקרים והוריהם!

כפי שידוע לכם טרם מצאנו הדרכה קבועה לתשע"ו. אנחנו עוסקים רבות בנושא ולא מוכנים להתפשר על איכות המדריכים. אנו בודקים עדיין מס' אפשרויות וכמובן ברגע שימצאו מדריכים נעדכן אתכם.

יחד עם זאת, כיוון שהזמן מתמשך, וכבר היו הרבה אפשרויות למדריכים שנפלו ברגע האחרון החלטנו שנכון יהיה להתחיל בתכנית פעילות זמנית בתקווה שהיא תהיה לכמה שפחות זמן. לצורך כך ועדת חינוך נפגשה אתמול כדי לחשוב על פתרונות זמניים עד למציאת הדרכה קבועה. כרגע חשבנו על תכנית לשלושת השבועות הקרובים.

לפגישה של ועדת חינוך הזמנו גם נציגים מהתיכון (טל – מגלן, אביב וציון – ירקון וזיו – סיס) כדי לשמוע מהם על הצרכים, הרצונות ועל כווני פעולה שכבר החלו בתכנונם.
בנוסף נכחה בפגישה גם עידית זרביב המלווה את צוותי החינוך בבניית תכניות שנתיות וחודשיות, במטרה לעזור לבנות את התכנית יחד עם התיכוניסטים (עידית כבר נפגשה עם 2 נציגות מהתיכון ובנו תכנית ראשונית כללית).

אנו רוצים לשתף אתכם במסקנות של פגישת וועדת חינוך

שמחנו באכפתיות של הנוער וברצון שלהם לחזק את התיכון ולמנף את הפעילות בו, בעשיה ובארגון שלהם שהוכיחו את עצמם בצורה מצויינת בטיול חנוכה.

הובע בפגישה הרצון של התיכוניסטים לשמר ולחזק את התיכון בתקופה זו עד שיימצאו מדריכים, עלתה תחושה של חסר בתכנים בפגישות המתקיימות עד כה ועלתה בקשה לעזרה בהעברת תוכן בפעילות כמו מרקיה או עונג שבת.

באופן כללי , עלה רצון ליצירת שתי פעילויות בשבוע , אחת באמצע השבוע והשניה בליל שבת. עלה גם הרצון לפתח את העבודה בשיר השירים.

הוצע שהחברה' של התיכון יכינו לוח פעילויות ויקבלו סיוע לפי הצורך מעידית או מחברי הוועדה.

לצורך הפעילויות יקבלו תקציב ממרים. התקציב לפעילויות התיכון מתקבל מעבודת התיכוניסטים הנמשכת גם בתקופה זו.

אנחנו מזמינים תיכוניסטים נוספים או הורים שמעוניינים להשמיע לנו להעיר ולהאיר לפנות למרים זרביב או לאחד מחברי הועדה. נשמח לקיים גם פגישה משותפת של התיכוניסטים וההורים עם נציגי הועדה במידה ואתם מעוניינים ומרגישים שיש בכך צורך.

שבת שלום,

ועדת חינוך