בית ילדים תשע"ז

חינוך • 25/8/2016 כניסות

שלום לכולם,

בבית הילדים א-ג אנו נפרדים משחר לאחר שנה משמעותית איכותית ומהנה! שמחנו על ההזדמנות שניתנה לנו שתעבדי עם ילדינו. תודה רבה, מאחלים המון הצלחה בהמשך הדרך!

בבית הילדים א-ג תעבוד השנה רננה ישראל יחד עם מאירה. לרננה נסיון של 5 שנים בעבודה חינוכית כסייעת בכיתה רגשית בבית הספר 'חן נריה'. והיא מגיעה מלאת אנרגיות ורגישות לעבודה בבית הילדים
לשמחתנו מאירה ממשיכה איתנו ועם הילדים לשנה נוספת בעבודה יחד עם רננה.

מסלולי בית ילדים א-ג:

בא-ג אנחנו פותחים גם השנה שני מסלולים:

1. המסלול המלא- במסלול זה, הילדים מגיעים לבית ילדים כל יום אחרי בי"ס.  מאירה/רננה אוספות אותם בתחנת האוטובוס ומשם הם ממשיכים לפעילות בבית ילדים עד השעה 15:45. השנה ילדי בי"ס ראשית מסיימים בימים ב, ד, וה, כמו ילדי שירת חנן. בימי שלישי יחכו להם בתחנה בהתאם לשעת הסיום. ימי ראשון לילדי ראשית תלויים בביקוש שיהיה מצד ההורים
המסלול כולל גם פעילות בחופשות משרד החינוך (חנוכה, פסח וימי חופשה בודדים).

המחיר למסלול המלא לילדי 'שירת חנן' ו'ראשית'הוא 505 ₪ לחודש והוא אינו כולל ארוחות ואת חודשי הקיץ יולי אוגוסט.
לילדי 'אורות עציון' המחיר הוא 410 ש"ח לחודש לא כולל ארוחות ואת חודשי הקיץ יולי ואוגוסט

2. מסלול חלקי- המסלול החלקי נולד כתוצאה מעבודת צוות בינוי חינוך. מטרתו המרכזית היא מסגרת חברתית לילדי א-ג שמטרתה המרכזית היא גיבוש, היכרות ובניית תשתית חברתית לפעילות משותפת בחופשות ובגילאים הגדולים יותר, סביב חיזוק תחושת השייכות למקום ולקהילה.

תשע"ז היא השנה השלישית בה אנו מפעילים את המסלול החלקי ומשתדלים ללמוד כל שנה מהשנים הקודמות. נשמח אם יש לכם הארות שתוכלו לשתף אותנו.

המסלול החלקי יפעל בימי שלישי בשבוע במתכונת הרגילה של בית הילדים (מיד אחרי בי"ס עד 15:45) ובחופשת חנוכה ופסח, מחירו 130 ₪ והוא אינו כולל ארוחות, ואת יולי אוגוסט.

המסלול החלקי יתחיל רק בשבוע השני של ספטמבר כלומר החל מ י' אלול (13/9)

ארוחות צהריים בבית ילדים:

גם השנה, לילדים המעוניינים תוגש ארוחת צהריים חמה כשהם מגיעים מביה"ס. (אנו מעדכנים השנה את המחיר בהתאם למחיר שנגבה מאיתנו)
מחיר ארוחת צהריים 12₪ לארוחה. 

המחירים נגבים לפי מספר ימי השלישי באותו חודש. בחודש עם ימי חופש אנו גובים מכל הילדים תשלום עבור ארוחות (גם מהלדים שבימי שלישי אוכלים בבי"ס בזמן שגרה)

 במידה והורה לא מעוניין כלל שילדו יאכל בבית ילדים הוא מתבקש למלא זאת בטופס הרשמה.  מחירי הארוחות יגבו בנפרד מהמעוניינים.

*הורים שזוהי השנה הראשונה שילדם נמצא במערכת החינוך החברתי מתבקשים להסדיר הוראת קבע לחינוך אצל ג'ודי בהנה"ח

שימו לב! הרכבת המסורתית לילדי כיתה א' תצא ביום רביעי הקרוב בשעות הצהריים. הזמנות יחולקו בת.ד. פרטים נוספים יישלחו במייל בהמשך.  
ביום חמישי ה 1/9 בית ילדים לא ייפתח לאחר בית הספר.
יום הפעילות הראשון יהיה ביום א' ר"ח אלול

מצורף טופס הרשמה (גם לילדי חברים). בהצלחה!!

​​​